Účet

E-mailová adresa

Heslo
Obnova hesla
Vytvoriť nový účet

Výrobcovia / značky

Detské ihrisko

Banner

Aukro

Ochrana súkromia

Ochrana súkromia

Spoločnosť Maquita s.r.o. - Educational Materials Distribution podľa zákona 166/2003 Z.z. o ochrane súkromia sa zaväzuje, že bude rešpektovať Vaše súkromie v režime on-line a uznáva Vašu požiadavku na vhodnú ochranu a spracovanie všetkých informácií umožňujúcich osobnú identifikáciu (ďalej len "osobné informácie"), ktoré s nami zdieľate.

 

Spoločnosť Maquita s.r.o. zaviedla tieto pravidlá na ochranu súkromných údajov v režime on-line preto, aby ste vedeli, s akou obozretnosťou budeme zaobchádzať s Vašimi osobnými informáciami.

 

Pod pojmom osobné informácie sa myslia všetky informácie, ktoré by mohli byť použité na identifikáciu jednotlivca vrátane, nie však výhradne, jeho mena a priezviska, domácej alebo inej fyzickej adresy, e-mailovej adresy alebo iných kontaktných informácií, či už domácich, alebo pracovných. Vo všeobecnosti však môžete navštíviť webový portál babkovedivadlo.eu bez toho, aby ste nám poskytli akékoľvek informácie o Vašej totožnosti.

 

Vaše údaje nebudú za žiadnych okolností poskytované tretím osobám a budú použité iba pre naše obchodné potreby. Spoločnosť Maquita s.r.o. používa, spracováva a uchováva Vaše údaje výhradne pre účely fungovania webového portálu babkovedivadlo.eu. Všetky osobné údaje, ktoré babkovedivadlo.eu získa od používateľov, sa nikdy nestanú predmetom predaja, či poskytnutia tretím stranám bez predchádzajúceho súhlasu používateľa.

 


Kontaktujte nás
Košík  

Žiadne produkty

Poštovné 0,00 €
Spolu 0,00 €

Pokladňa

Banner

Najpredávanejšie

 • Rytmické drievka, 17 x 175 mmRytmické drievka, 17 x 175 mm
  Prosím objednávajte na našom novom eshope:...
 • Shaker vajíčkaShaker vajíčka
  V novom obchode tu:...
 • Rytmické drievka, 20 x 180 mmRytmické drievka, 20 x 180 mm
  Prosím objednávajte na našom novom eshope:...
 • Zobcova flautaZobcova flauta baroková
  Teraz kúpite tu.
 • Malý zvonček s obručouNáhradná rolnička
  Presunuté na nový eshop:...
 • PC-CENNÍK